Piekarnik Samsung Dual Cook Flex™ | Promocja Cashback | Zwrot za zakupy – aż do 1500 zł!Dowiedz się więcej: kuchnia.samsung.pl

#samsung #cashback #dualcookflex

Urządzasz mieszkanie lub planujesz gruntowny remont? Kup piekarnik Samsung Dual Cook Flex™ z dzielonymi drzwiami, zestaw urządzeń AGD do zabudowy oraz telewizor Samsung QLED i odbierz do 1500 zł zwrotu za swoje zakupy. Sprawdź, jakie produkty są objęte wyjątkową promocją i jakiej wysokości cashback możesz otrzymać! Pamiętaj piekarnik Dual Cook Flex™ jest produktem obowiązkowym każdego zestawu.

Promocja Samsung – kup 5 urządzeń i odbierz nawet 1500 zł

Kup piekarnik Dual Cook Flex™ i 3 urządzenia do zabudowy, np. zmywarkę, lodówkę i płytę indukcyjną, do tego kup telewizor QLED, zostaw opinię o Dual Cook Flex™, zarejestruj się, a następnie odbierz do 1500 zł w ramach oferty cashback! Wysokość zwrotu zależy od rodzaju, liczby i wartości zakupionych urządzeń. Na stronie kuchnia.samsung.pl możesz dokładnie sprawdzić dalsze warunki promocji oraz które urządzenia najbardziej opłaca się kupić podczas wyjątkowej promocji Samsung.

Weź udział w promocji

Promocja trwa od 16 września do 3 listopada 2019. Załóż konto Samsung Account, zarejestruj swoje zakupy i podziel się opinią o piekarniku Dual Cook Flex™. Po pozytywnej weryfikacji Twojego zgłoszenia otrzymasz zwrot części kosztów na swoje konto.

Jakie warunki musisz spełnić? Kup urządzenia Samsung objęte promocja w jednej sieci handlowej w terminie 14 dni od daty zakupu pierwszego urządzenia. Na zarejestrowanie zakupów i przekazanie opinii masz czas do 21 dni od daty zakupu ostatniego z urządzeń. Do rejestracji Sprawdź listę punktów handlowych i sprzęty biorące udział w akcji! Pamiętaj, że do rejestracji potrzebne są określone dokumenty. Sprawdź szczegóły w regulaminie na kuchnia.samsung.pl

#samsung #cashback #dualcookflex

source: https://actingschoolrome.com

Xem thêm các bài viết về Công Nghệ: https://actingschoolrome.com/category/cong-nghe/

3 Comments

  1. Mateusz Stępniak
  2. Offline ZAPOMNIANA
  3. Mleczko :3

Leave a Reply